• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ihlsporoyunlari
  • https://twitter.com/ihlsporoyunlari
Etkinlik Takvimi

Online Başvuru

KAPADOKYA GEZİSİ

ONLİNE BAŞVURU FORMUHikmet Gençlik ve Spor Kulübü tarafından yürütülen "3.Kayseri İmam Hatip Okulları Arası Spor Oyunları Projesi kapsamında düzenlenen turnuvalarda başarılı olan sporcuların ödüllendirilmesine yönelik gezi programı düzenlenecektir.

22 Haziran 2019 tarihinde düzenlenecek olan günübirlik Kapadokya Gezisi için İlim Yayma Cemiyeti Şehit Furkan DOĞAN Erkek Öğrenci Yurdu önünden sabah 08:30 da otobüs kaldırılacaktır.

Geziye sadece, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne gönderilen resmi yazıda adları belirtilen ve turnuvalarda dereceler kazanmış okullardan ikişer öğrenci olmak üzere toplam 40 öğrenci katılacak olup dışardan başka başvuru alınmayacaktır.

Geziye katılacak öğrencileri ilgili okul yetkilileri belirleyerek online başvuru formuna gireceklerdir. Öğrenciler kendileri başvuru yapamayacaklardır.

Geziye gelmesi planlanan öğrencilerin ilgili tarihlerde müsait olması ve ailelerinden muvafakat belgelerini almaları gerekmektedir. Ailelerinden izin aldıklarını belirtir muvafakat yazısı ulaşmayan öğrenciler geziye götürülmeyecektir. Muvafakat belgeleri 22 Haziran sabahında teslim edilmesi gerekmektedir.

ONLİNE BAŞVURU FORMU

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret10071
Hava Durumu
Saat